До 75 річниці вигнання з України німецьких загарбників та їх союзників

28 жовтня 2019 р. минає 75 років від того часу, як з території сучасної України було вигнано німецьких загарбників та їх союзників. З цієї нагоди студентки групи ДО-32 разом зі своїм куратором Богданом Максимцем відвідали музей «Герої Дніпра», що в Івано-Франківську, який є філією Національного військово-історичного музею України. Експозиція музею присвячена діяльності 38-ї загальновійськової армії у Другій світовій війні на території нашої держави. На стендах, подіумах, у вітринах розміщено тисячі експонатів періоду Другої світової війни: бойові знамена частин, зброя, нагороди, особисті речі, документи, фотографії, листи з фронту, предмети спорядження й побуту бійців і командирів. Значну частину експозиції займають зразки стрілецької та артилерійської зброї, газет, листівок. Є також зразки зброї, яку зараз використовують у війні на Сході України. Особливо захопила екскурсанток діорама «Подвиг на Дніпрі». У цілому відвідини музею були для студенток надзвичайно цікавими, змістовними та вражаючими.