Участь студентів коледжу у XIII спеціалізованій виставці «Готельний та ресторанний бізнес»

Студенти 2 курсу спеціальності «Туризм» нашого коледжу разом із викладачами Л.М.Лояк та Р.О.Пятківським, а також зі своїми друзями-колегами із факультету туризму Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, відвідали XIII спеціалізовану виставку «Готельний та ресторанний бізнес», що проходила у Палаці Мистецтв міста Львова.

В межах ХХ міжнародної виставки «ТурЕКСПО», яка проводилася в рамках заходу, отримали досвід щодо організації презентацій об’єктів готельно-ресторанного бізнесу, спостерігали за продажем турів, який здійснювали провідні туроператори з усіх куточків нашої чудової України. Також студенти коледжу познайомилися із обладнанням, меблями та сучасними інтер’єрними рішеннями готельного бізнесу, дегустували смачні сирні та м’ясні вироби професійних кухарів.

Ну і яка подорож до Львова без прогулянки вуличками міста і відвідування запашних кав’ярень!

Навчатися і відпочивати одночасно так захоплююче! Бути спеціалістом у туристичній галузі не лише перспективно, але й корисно та цікаво!)))