ЗАХИСТ ДЕРЖАВИ, ВОЛОНТЕРСТВО, МАЙБУТНЄ НЕЗАЛЕЖНОЇ УКРАЇНИ

11 квітня за сприяння студентського профкому коледжу (голова Зубʼюк Я.) відбувся захід «Захист держави, волонтерство, майбутнє незалежної України» приурочений підтримці наших військових, які ризикують своїм життям, захищаючи нашу країну від агресії. До гостей та студентів з вітальним словом звернулася заступник директора з навчально-виховної роботи Тетяна Полякова.

Гості заходу – представники військових частин.

Микола Крошний – керівник комунального закладу «Дім воїна”, став символом підтримки ветеранів.

Микола Зелінський – ветеран війни, депутат, відданий своїй країні.

Віталій Владковський – військовослужбовець, волонтер, громадський активіст.

Оксана Рубаняк – випускниця коледжу та військовослужбовиця.

Юлія Потяк – молодша сержантка ЗСУ, активна волонтерка.

Тарас Маркевич – розвідник Спецпідрозділу “Кракен”, активний учасник Революції Гідності, військовослужбовець.

Роман Гаврилюк – підполковник піхотного батальйону, активний учасник Революції Гідності, бере участь у бойових діях з 2015 року.

В рамках зустрічі студенти ІІ курсу спеціальності 013 Початкова освіта мали можливість придбати гончарні вироби Віталія Владковського. Виручені кошти Віталій передав на «Дім воїна». Завідувач Педагогічного відділення Людмила Ликтей, викладач навчальної дисципліни «Громадянська освіта» Наталія Гой подякували учасникам зустрічі, усім воїнам, котрі боронили та боронять рубежі України!

Дякуємо всім тим, хто зараз стоїть на варті незалежності. Дякуємо тим, хто поклав своє життя за волю України! Слава ЗСУ! Слава Україні! Героям слава!