З Днем української писемності та мови!

27 жовтня,  студенти всіх спеціальностей  Івано-Франківського фахового коледжу ПНУ імені Василя Стефаника разом із викладачами долучилися до написання  Радіодиктанту  національної єдності .

Мета Радіодиктанту — об’єднати людей навколо України в усьому світі, а не перевіряти грамотність учасників всеукраїнського флешмобу. Особливо важливо зараз об’єднати всіх наших земляків: тих, хто був змушений покинути свої домівки й виїхати за кордон, тих, хто лишився  й тих, хто перебуває на тимчасово окупованих територіях.

Цьогоріч  Радіодиктант називався “Дороги України”. Авторкою тексту стала поетеса, перекладачка, авторка прозових творів, лауреатка Шевченківської премії Катерина Калитко. Читав актор, театральний режисер, виконавець ролі Івана Довбуша в популярному фільмі “Довбуш” Олексій Гнатковський.

Досі  Радіодиктант щороку писали 9 листопада — у День української писемності та мови. З 2023 року, згідно з Указом Президента України  №455/2023 від 28.07.2023 “Про День української писемності та мови”  перенесли на 27 жовтня. Тому змінилася й дата диктанту.

Понад 900 студентів взяло участь у написанні диктанту. У єдності сила!

СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!