Вшануймо Героїв українських революцій!

31 жовтня студентство коледжу (групи ДО-21 та ПМ-22) разом із викладачкою Наталією Надурак відвідало Музей Небесної Сотні, щоб згадуючи події Революції Гідності, яка розпочалася у листопаді 2013 р., вшанувати пам’ять Героїв та осягнути значення цих подій. Адже листопад в українській історії неодноразово ставав часом змін та революцій. У період Української революції 7 (20) листопада 1917 р. в Третьому Універсалі УЦР було проголошено Українську Народну Республіку, а в ніч з 31 жовтня на 1 листопада 1918 р. відбувся Листопадовий чин – революція внаслідок якої постала ЗУНР. Герої революційних подій столітньої давності, як і герої подій сучасності, ціною власного життя виборювали українську державність та право на гідне життя. Десятиріччя минає з часу подій Єврореволюції, а боротьба триває досі. Особлива подяка адміністратору Музею Небесної Сотні, екскурсоводу Світлані Картуш, яка через особисті історії учасників подій зуміла занурити слухачів у тогочасну атмосферу. З болем у серці та сльозами на очах дізнавались більше і більше про кожного з Героїв. Вічна слава Героям! Герої не вмирають!