Вітання з Днем гідності і свободи студенток спеціальності “Початкова освіта”

21 листопада 2013 року в Києві  розпочалась Революція Гідності. Події на Майдані Незалежності у столиці  стали переломними для новітньої історії України. Тоді українці на весь світ заявили про свою готовність захищати європейські цінності, права і свободи людини та громадянина,  принципи демократії. Сучасні діти повинні мати цілісне уявлення про ті події, адже нині Україна продовжує боротися за свою державну самостійність, існування української нації. З нагоди 10-ї річниці від початку Революції Гідності студенти Івано-Франківського фахового коледжу Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника спеціальності “Початкова освіта” (групи ПО-22 і ПО-23) під керівництвом викладачів Наталії Надурак та Богдана Максимця підготували відеороботу із привітанням до Дня Гідності та Свободи.
Підготувала студентка групи ПО-22 Анастасія Смеречук.
ФОТО
Вітання від студентів Івано-Франківського фахового коледжу! З Днем Гідності та Свободи, патріоте! Сьогодні – день, коли ми вшановуємо найважливіші цінності – гідність та свободу. Нехай цей день буде наповнений патріотизмом та гордістю за нашу незалежну Україну. Нехай кожен з нас, пам’ятаючи минуле, буде відданим своїй країні та робить усе для її процвітання. Спільно ми будуємо майбутнє, де гідність кожного громадянина та його права залишаються невід’ємною частиною нашого національного доробку. Зичу нам всім сили, щоб продовжувати йти вперед та зміцнювати нашу країну на шляху до ще більшої гідності та свободи.
Підготувала студентка групи ПО-22 Ярина Зубʼюк