Пізнаємо військову історію України

31 жовтня 2023 року студенти групи ПО-25 спеціальності «Початкова освіта» Івано-Франківського фахового коледжу Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника разом з викладачем історії Богданом Володимировичем Максимцем побували у військово-історичному музеї «Герої Дніпра», що в Івано-Франківську. Час пройшов непомітно, адже була проведена захоплююча екскурсія, присвячена військовій історії і традиціям Прикарпаття в адміністративних межах сучасної Івано-Франківської області від часу Галицько-Волинської держави до сьогодення. Також варто зазначити, що відвідини музею мали навчально-тематичне спрямування, адже зараз на парах з історії вивчається період Другої світої війни. Студенти групи були під великим враженням від музею, який постійно розвивається, «оживлює» історію. Ця екскурсія зміцнила віру в те, що український народ, наші ЗСУ зупинять московську навалу і все буде Україна.

Підготувала студентка групи ПО-25 Неля Нагорняк