Вкраїно, життя лиш тобі!

Напередодні чергової річниці перепоховання жертв сталінських репресій у Дем’яновому Лазі, що відбулося 29 жовтня 1989 р., студенти другого курсу спеціальності «Початкова освіта» групи ПО-24 Івано-Франківського фахового коледжу Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника разом з викладачем історії Богданом Володимировичем Максимцем здійснили навчально-тематичну екскурсію до Меморіального комплексу «Дем’янів Лаз», що в Івано-Франківську. Захід проходив у рамках вивчення теми «Україна в роки Другої світової війни». Зокрема, його учасники побували в музеї Меморіального комплексу, який залишив незабутнє враження про Дем’янів Лаз. Побачене й почуте ще більше переконало студентів любити свою державу, цінувати її та викорінювати усе вороже, адже наше майбутнє залежить від знання та усвідомлення уроків історії.

Вічна пам’ять невинно убієнним!

Підготувала староста групи ПО-24 Діана Сасюк