Івано-Франківський коледж також приєднався до святкування Всесвітнього тижня грошей!

В Україні розпочалося святкування Всесвітнього тижня грошей .Ця інформаційна кампанія спрямована на підвищення фінансової обізнаності молоді. Студенти ІІІ курсу спеціальності “Початкова освіта” долучилися до святкування та мали хорошу нагоду перевірити свою фінансову грамотність. На майбутніх педагогів чекала насичена програма навчально-пізнавальних та інтерактивних заходів. Спочатку ми взяли участь у вікторині від @nbu_money_museum. Надзвичайно пізнавальним був вебінар, на якому студенти дізналися про НБУ, а саме про те, яким Національний банк був спочатку, його розвиток та майбутнє. Наприкінці ми побували на Kahoot!-вечірці, на якій мали змогу позмагатися зі студентами навчальних закладів з різних куточків України та перевірити свою фінансову грамотність.

#GMWUkraine2021
#GlobalMoneyWeek2021