Ми подорожуємо з Global Money Week 2021

Наша подорож в Країні фінансової грамотності разом з Global Money Week 2021 продовжується
Студенти ІІІ курсу спеціальності «Початкова освіта стали учасниками всесвітнього англомовного вебінару “Обіцянка децентралізації та роль центрального банку”(“The promise of decentralization and the role of central banking”). Багато цікавого дізналися про історію грошей на відкритій лекції спікерів НБУ “Еволюція монетарної політики НБУ за роки незалежності” (@nbu_money_museum).
Щодня беремо активну участь у Kahoot-вечірках, де наші студенти показують чудові результати, займають високі місця, зокрема, Гачковська Вікторія, студентка групи ПО-32 здобула ІІ місце серед українського студентства за темою «Еволюція Монетарної політики за роки незалежності».
Інформаційно насиченим та корисним для нас став вебінар “Лайфхаки з платіжної безпеки”.
Щиро вітаємо й рухаємося вперед!

#GMWUkraine2021

#коледжПНУСтефаника