ПРОСТІР ДЛЯ РОЗВИТКУ ТА ДОЗВІЛЛЯ

04 квітня 2024 року студенти 3 курсу спеціальності 013 Початкова освіта  Івано-Франківського фахового коледжу ПНУ ім. В. Стефаника під керівництвом Карпенко Г.М. відвідали  відділ соціокультурної проєктної діяльності ІФОУНБ ім. І. Франка, де відбувся інтерактивний захід «ОУНБ ім. І.Франка – простір для розвитку та дозвілля». МодераторКА ЗАХОДУ – М. Цюпа, бібліотекарка І категорії відділу соціокультурної проєктної діяльності.

Захід відбувся в інтерактивній формі: студенти мали можливість детально ознайомитися з ресурсами, послугами, сервісами та можливостями, які надає обласна бібліотека, а пізніше поділитися враженнями та подискутувати за круглим столом, обмінятися своїми думками, враженнями, ідеями.