ЗВІТНА НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ СЕКЦІЇ ЗАГАЛЬНОЇ ПІДГОТОВКИ

4 квітня 2024 р. в Івано-Франківському фаховому коледжі відбулася студентська звітна наукова конференція секції загальної підготовки.

Проблема, над якою працює секція, присвячена розвитку соціальних та громадянських компетентностей в умовах воєнного стану. Студенти 1-4-ого курсів мали змогу представити свої наукові дослідження.

З вітальним словом до учасників звернулися директор коледжу Юрій Михайлович Москаленко, заступниця директора з навчально-виховної роботи Тетяна Вікторівна Полякова та голова циклової комісії загальної підготовки Наталія Миколаївна Надурак, які побажали усім плідної праці. Студентка групи ПМ-21 Василина Галлюк привітала присутніх надихаючою грою на скрипці знаменитої «Мелодії» М. Скорика, а студентка групи ПМ-22 Анастасія Зоріна емоційно продекламувала вірш Л. Костенко «Мій перший вірш написаний в окопі».

Було заслухано 19 надзвичайно цікавих доповідей, які вразили своєю різноплановістю й глибиною. Підвели підсумки конференції заступниця директора з навчально-виховної роботи Тетяна Вікторівна Полякова, завідувачка відділення дошкільної освіти Оксана Миколаївна Сидорук, голова секції Наталія Миколаївна Надурак та секретар секції Роман Олександрович Пятківський.

Щиро дякуємо усім керівникам за допомогу учасникам в підготовці наукових праць, а учасникам конференції – за цікаві та вичерпні доповіді. Дякуємо ЗСУ за можливість провести конференцію без тривоги!