«Європейські цінності та громадянські компетентності української молоді»

Студенти 2 курсу спеціальностей «Початкова освіта» та «Дошкільна освіта» отримали можливість поглибити свої знання щодо розуміння сутності таких важливих для української молоді категорій як «європейські цінності», «громадянські компетентності» завдяки гостьовій лекції від практика та фахівця у сфері управління, керівника Івано-Франківської обласної філармонії імені Іри Маланюк, кандидата наук з державного управління Тимківа Василя  в рамках вивчення інтегрованого навчального курсу «Громадянська освіта», викладач Гой Наталія Василівна.

На даному заході розглянули важливі проблеми щодо формування європейських цінностей, історії державного управління та значення приватної власності в суспільстві. Громадянські компетентності стосуються відносин особистості-громадянина з державою, інститутами влади та іншими громадянами. Під час лекції Василь Тимків поділився власним практичним досвідом, отриманим під час стажування у Великій Британії у London Metropolitan University та в районній раді Wandsvorth. Зокрема, він розповів про розбудову та шляхи розвитку Європейського Союзу, важливість для нашої молоді розуміння європейського вектору розвитку України.

Тема лекційного заняття у сучасних умовах для майбутніх педагогів є дуже актуальною та пізнавальною.

Дякуємо Василю Тимківу за цінний досвід, цікаву дискусію та подарунки за участь у вікторині!