АТЕСТАЦІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ КОЛЕДЖУ – 2024

21 березня 2024 року, відповідно до ст. 50 Закону України «Про освіту», ст. 24, 59 Закону України «Про фахову передвищу освіту», Положення про атестацію педагогічних працівників, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 09.09.2022 р. № 805, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 21.12.2022 р. за №1649/38985, наказу  ректора університету від 18.09.2023 p. №707 «Про атестаційну комісію Відокремленого структурного підрозділу «Івано-Франківський фаховий коледж Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника»», відбулося підсумкове засідання Атестаційної комісії Івано-Франківського фахового коледжу.

Очолили засідання голова атестаційної комісії, проректор з науково-педагогічної роботи університету Лапковський Е.Й. та директор коледжу Москаленко Ю.М.

У ході засідання голова атестаційної комісії  повідомив, що впродовж 2023-2024 навчального року було вивчено професійну діяльність 15 педагогічних працівників та діяльність заступника директора з навчально-виробничої роботи. Усі присутні мали змогу ознайомитися з атестаційними характеристиками, методичними матеріалами і напрацюваннями викладачів, які атестуються, та атестаційними листами. За результатами голосування атестаційною комісією прийнято рішення:

Встановити відповідність займаній посаді:

• Чупровській Марті Ярославівні – заступнику директора коледжу з навчально- виробничої роботи

Встановити відповідність займаній посаді та присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»:

• Бей Ірині Юріївні – викладачу дисциплін: «Мистецтво», «Методика розвитку мовлення і навчання елементів грамоти»;
  • Гоцанюк Тетяні Василівні – викладачу дисципліни «Фізика і астрономія»;
  • Николюк Сніжані Михайлівні – викладачу дисциплін: «Польська мова», «Зарубіжна література», «Українська мова за професійним спрямуванням», «Основи психології», «Основи охорони праці та безпеки життєдіяльності».

Встановити відповідність займаній посаді, підтвердити кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» та присвоїти педагогічне звання «викладач-методист»:

• Стамбульській Тетяні Ігорівні – викладачу дисциплін: «Культура мовлення і практикум з виразного читання», «Каліграфія (графіка письма)», «Методика навчання інформатики», «Сучасні інформаційні технології в початковій школі», «Етика ділового спілкування»;
  • Стребковій Ірині Веніамінівні – викладачу дисциплін: «Живопис», «Основи композиції», «Композиційна організація форм», «Синтез творів мистецтва в дизайні», «Спеціалізований живопис»;
  • Чупровській Марті Ярославівні – викладачу дисципліни «Література для дітей дошкільного віку».

Встановити відповідність займаній посаді, підтвердити кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» та підтвердити педагогічне звання «викладач-методист»:

• Серману Тарасу Васильовичу – викладачу дисциплін: «Фізична культура», «Фізичне виховання».

Встановити відповідність займаній посаді та підтвердити кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»:

• Гаріджук Олександрі Михайлівні – викладачу дисципліни «Математика»;
  • Глушку Василю Івановичу – викладачу дисциплін: «Фізика і астрономія», «Математика»;
  • Кречуняку Василю Васильовичу – викладачу дисциплін: «Історія: Україна і світ», «Захист України»;
  • Кудляку Івану Богдановичу – викладачу дисциплін: «Фізичне виховання», «Фізична культура»;
  • Микитин Лілії Миколаївні – викладачу дисциплін: «Організація та технологія обслуговування в закладах ресторанного господарства», «Громадянська освіта. Економічна теорія», «Бухгалтерський облік», «Економіка підприємства», «Основи маркетингу», «Основи менеджменту».

Встановити відповідність займаній посаді та присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст першої категорії»:

• Николайчуку Сергію Миколайовичу – викладачу дисциплін: «Фізична культура», «Фізичне виховання».

Встановити відповідність займаній посаді та присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст»:

• Гуменюку Богдану Богдановичу – викладачу дисциплін: «Інформатика», «Архітектура комп’ютера», «WEB-технології», «Бази даних та інформаційні системи», «Серверне (back-end)-програмування», «Web-розробка за допомогою програмних фреймворків».

Вітаємо наших колег з успішним проходженням атестації!

Бажаємо творчих злетів, професійних перемог, реалізації усіх планів і задумів під мирним небом України!

Дякуємо нашим захисникам за можливість працювати!

Слава Україні!