Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України під керівництвом викладачів ЦК

17-18 лютого 2024 року на Івано-Франківщині відбувся II етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, у якому взяли активну участь студенти ВСП «Івано-Франківський фаховий коледж Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника» Конкурс проводився в 54 секціях, об’єднаних у 12 наукових відділень. Для участі в конкурсі представлено 230 дослідницьких робіт із 26 освітніх закладів області.

Вітаємо переможців II етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН:

Секція історичного краєзнавства

І місце – Неля НАГОРНЯК, студентка групи ПО-25, науковий керівник – Богдан МАКСИМЕЦЬ

Секція англійської мови та англомовної літератури

ІІІ місце – Ангеліна ДУБКОВЕЦЬКА, студентка групи ПО-35, науковий керівник – Ганна КАРПЕНКО

Долаючи випробування конкурсу, коледжівські МАНівці в черговий раз довели, що вони розумні, талановиті, креативні дослідники та патріоти своєї держави. Пишаємося ними! Дякуємо науковим керівникам-наставникам, які забезпечили можливість нашим студентам реалізуватися в науці!