Студенти Івано-Франківського фахового коледжу учасники Першої Всеукраїнської наукової конференції студентів, аспірантів та молодих науковців «Філософія: Modus operandi»

19-20 листопада 2021 р. відбулася Перша Всеукраїнська наукова конференція студентів, аспірантів та молодих науковців «Філософія: Modus operandi», організаторами якої виступили кафедра філософії, соціології та релігієзнавства факультету психології. Конференція зібрала учасників з Івано-Франківська, Дрогобича, Києва, Луцька, Житомира, Ізмаїла та Мелітополя. Відрадно, що учасниками цього заходу стали студенти Івано-Франківського фахового коледжу спеціальності «Дошкільна освіта» Душка Оксана та Житняк Софія, які під керівництвом доцента кафедри філософії, соціології та релігієзнавства Кучери І. В., представили науковій спільноті доповіді присвячені актуальним проблемам сучасного українського суспільства. За результатами роботи конференції видано збірник тез. Вітаємо усіх учасників конференції з їх черговим науковим доробком.