ЗМАГАННЯ З АРМРЕСТЛІНГУ

14 грудня відбулась першість коледжу з рукоборства (армрестлінгу) серед юнаків та дівчат. У змаганнях взяли участь студенти спеціальностей: «Початкова освіта», «Дошкільна освіта», «Право» та «Туризм». Юнаки мірялися силами у ваговій категорії до 75 кг, дівчата – до 60 кг. Головним суддею виступив викладач коледжу, призер чемпіонату Європи з бодибілдінгу – Іван Слижук, який визначив найсильніших та найвитриваліших студентів.
Трійка лідерів серед юнаків:
1 місце – Бондаренко Андрій ТР-11
2 місце – Марчук Володимир ПР-12
3 місце – Попадюк Артем ПР-12
Серед дівчат:
1 місце – Клюса Ілона ПО-15
2 місце – Чміль Юлія ДО-13
3 місце – Царевич Василина ДО-13
         Переможці та призери отримали грамоти та солодкі призи. На нагородженні були присутні голова спортивного клубу «Наука» Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Степан Хопта, керівник фізичного виховання коледжу Олена Мельник та викладачі Сергій Николайчук, Іван Грицюк.