Пам’ять жива в серцях нащадків

27 листопада 2023 р. у Меморіальному комплексі комуністичних репресій «Дем’янів Лаз», що в Івано-Франківську, відбулось відкриття виставки «Голодомор 1932–1933 років. Україна пам’ятає», присвяченої 90-й річниці вшанування пам’яті жертв голодової катастрофи. На ній були представлені роботи юних талановитих художників творчої групи Sity Аrt, створеної у березні 2023 року в обласному центрі. У пам’ятному заході взяли участь студентки Івано-Франківського фахового коледжу Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника спеціальності «Початкова освіта» груп ПО-24 (куратор Софія Ігорівна Пилипишак) та ПО-35 (куратор Богдан Володимирович Максимець), які розповіли про Голодомор, продекламували тематичні вірші, виконали пісні.

Національна трагедія 1932–1933 років на українських землях у складі СРСР стала злочином геноциду радянської влади. Необхідно поминати кожну душу, кожну жертву, кожного мученика….

Підготовули студентки групи ПО-24:

текст – Діана Сасюк,

фото – Анастасія Ковбас, Софія Добрянська,