Благодійний ярмарок для ЗСУ

Не питай у інших, коли закінчиться війна…, спитай у себе,

що ти зробив для цього `ячеслав Вакарчук).

Під таким гаслом 26 вересня 2023 року на базі Відділення дошкільної освіти Івано-Франківського фахового коледжу відбувся благодійний ярмарок на підтримку Збройних сил України. Студенти, викладачі, гості та просто перехожі паркової частини нашого чудового міста мали змогу об’єднати зусилля у прагненні допомоги нашим воїнам здолати ворога та наблизити Перемогу.

Під час ярмарку було зібрано більше  27 тисяч гривень, які будуть передані для потреб бригаді військових, в якій служить наша випускниця – Оксана Рубаняк.

Щиро дякуємо за активність, ініціативність та підтримку всім студентам, кураторам груп, які долучилися до важливої справи. Адже благодійність – це свято, де є бажання поділитися добром, можливість зробити хорошу справу, а в нашому випадку – підтримати воїнів, що знаходяться на лінії фронту, відчуттям теплоти і вдячності.

Бажаємо всім миру і благополуччя!

СЛАВА УКРАЇНІ!