Тиждень науки у коледжі !

Традиційно в квітні студенти Відокремленого структурного підрозділу «Івано-Франківський фаховий коледж Прикарпатського національного університету» мають можливість випробувати себе у ролі науковців та оприлюднити результати власних досліджень. Цьогоріч, незважаючи на ситуацію, звітна наукова конференція за 2022 рік відбулася на найвищому рівні.

Упродовж чотирьох днів, 3-6 квітня, доповіді програми конференції обговорювалися на 5 секціях – секції загальної підготовки; секції спеціальності «Дошкільна освіта», секції спеціальності «Початкова освіта» секції спеціальності «Дизайн», секції спеціальності «Прикладна математика», секції правничих наук, секції спеціальності «Готельно-ресторанна справа», секції спеціальності «Туризм»

Студенти виступали з цікавими науковими розвідками та жваво обговорювали ідеї, почуті у виступах. Загалом у роботі конференції взяли участь близько 100 учасників, усі молоді науковці отримають дипломи.

За підсумками доповідей буде укладено електронний збірник наукових праць.

Члени оргкомітету Москаленко Ю. М., Полякова Т. В., Ликтей Л. М., Сидорук О. М., Вольвин Е. М., Глушко В. І., Гой Н. В., Гоцуляк К. І., Наконечна І. М., Павлюк С. М., Селепій О. Д., Солонець Д. М., Стребкова І. В., Савчин Н. В., Гавадзин О. Я. висловлюють щиру подяку студентам та їхнім науковим керівникам за небайдужість до зростання наукового потенціалу Івано-Франківського фахового коледжу.

Бажаємо нових успіхів у науці!