Професору Юрію Москаленку присвоєно почесне звання – «Заслужений працівник освіти України» ПОДІЇ

У ці знаменні дні, коли вся країна відзначає день працівника освіти, вся українська спільнота схиляє голови перед мудрістю і жертовністю освітянина, студентський та викладацький колектив коледжу пишається ще однією важливою подією, адже директору коледжу, професору Юрію Москаленку присвоєно почесне звання – «Заслужений працівник освіти України». Відповідно до Указу Президента України №676/2022 від 30 вересня 2022 року «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня працівників освіти».

Шановний Юрію Михайловичу! Щиро вітаємо Вас з отриманням такої величної нагороди! Хай же на педагогічному благородному шляху Вас завжди супроводжують успіхи. Хай щедрою буде до Вас доля, обминають життєві негаразди, а ваше серце зігріває людська довіра та любов. Натхнення Вам, мудрості і терпіння в нелегкій справі навчання та виховання майбутнього нашої України!

З офіційним документом можна ознайомитися за посилання: