Захист творчих проєктів з англійської мови за професійним спрямуванням студентів третьго курсу спеціальності “Початкова освіти”

16 грудня 2021 року на підсумковому занятті викладача Савчук Світлани відбувся захист творчих проєктів з англійської мови за професійним спрямуванням у групах ПОк-31,32,33,34,35,студентів третього курсу.Протягом навчального семестру на практичних заняттях з англійської мови майбутні педагоги виконували різні види завдань відповідно до навчального плану роботи. Студенти зі задоволенням створювали цікаві презентації на актуальні теми сучасності та захищали їх. Найбільш цікавими для обговорення темами для студентів стали «Our college», «The American education structure»,«Our university» та інші. На заняттях на цю ж тематику слухали аудіозаписи, на основі яких виконували підсумкове тестування, застосовували цікаві форми групової та індивідуальної роботи.