PNU Science Talks «Саморозвиток і навчання впродовж життя»

У рамках Тижня науки в Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника 23 травня студенти коледжу спеціальностей «Початкова освіта» та «Дошкільна освіта» побували на цікавому заході. Викладачі Оксана Селепій та Наталія Гой зі студентами мали чудову нагоду розширити свої пізнавальні горизонти та збагатити знання у сфері саморозвитку, отримали цінні рекомендації щодо покращення фахових навичок та досягнення успіху в освітній галузі. Спікер заходу Ірина Боришкевич ознайомила присутніх з сучасними електронними ресурсами та інноваційними інструментами, які допомагають у цьому процесі. За невеликий проміжок часу слухачі дізнались багато корисної інформації, яка є надзвичайно актуальною не тільки для студентів, але й для кожної людини, яка прагне до саморозвитку та професійного зростання. Насамперед ми дізнались про те, як навчатись легко та по-справжньому ефективно, яким чином працює наш мозок, коли запамʼятовує різного типу інформацію та почули поради  як покращити свою памʼять.

Зустріч була дуже надихаючою та мотивуючою, оскільки ми отримали чіткі інструкції та поради від талановитої молодої науковиці Ірини Боришкевич, яка особисто використовує рекомендовані поради. У черговий раз ми впевнились, що знання – це найбільша цінність людини!

Чекаємо з нетерпінням нових зустрічей!