Міні-футбол серед дівчат !

9 травня стартували змагання з міні-футболу серед студентів Івано-Франківського фахового коледжу. В перший день учасники 7 команд спеціальностей «Дошкільна освіта», «Туризм», «Початкова освіта» боролись за вихід у фінал за коловою системою. Матчі відбувались у напруженій безкомпромісній боротьбі, оскільки кожна команда прагнула здобути перемогу. В результаті першого етапу змагань явним лідером серед дівчат стали студенти спеціальності «Туризм», які продемонструвала якісну гру, хороші навики володіння футбольним м’ячем та з найкращим результатом вийшли у фінал.

За перемогу і призові місця фіналісти змагались другого дня. Бронзову нагороду  отримала група ПО-15, на другій позиції ДО-14 та найсильнішою командою першості стали студенти Т-21,22.

Вітаємо переможців та призерів, бажаємо подальших успіхів!