Фурдига Віталій Васильович

спеціаліст, викладач дисциплін «Історія: Україна і світ», «Історія України»

e-mail: vitalii.furdyha@pnu.edu.ua

Персональна інформаціяПідвищення кваліфікаціїПублікаціїКонтакти
Дата, рік народження 12.10.2002 р.
Найменування закладу, який закінчив Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника

Рік закінчення 2023 р.
Спеціальність «Середня освіта (Історія)»
Кваліфікація згідно з документом про вищу освіту вчитель історії та суспільствознавчих предметів

1. Фурдига В. Вивчення суспільно-культурного життя Бережанщини міжвоєнного періоду методом усної історії. Patrimoniul cultural de ieri – implicaţii în dezvoltarea societăţii durabile de mâine, Ed. 7, 9-10 februarie 2023, Chişinău. Iași – Chișinău-Lviv: 2023, Ediția 7, pp. 278-279.

2. Фурдига В. Виховання національного духу молоді на прикладі урманських добровольців 14 гренадерської дивізії СС «Галичина» // Джерела: науково- методичний вісник. 2023. № 1 (103). С. 79-80.

3. Фурдига В. СТАНОВИЩЕ НАСЕЛЕННЯ ГАЛИЧИНИ В РОКИ ДРУГОЇ СВІТОВОЇ ВІЙНИ (НА ОСНОВІ УСНИХ ДЖЕРЕЛ). Еврика – ХXV. Збірник студентських наукових праць. Електронне видання. Івано-Франківськ : Прикарпат. нац. ун-т ім. В. Стефаника, 2024. С. 45-46.