Місцями сили Івано-Франківщини

Першого жовтня 2022 року працівники Івано-Франківського фахового коледжу здійснили пізнавально-оздоровчу поїздку «місцями сили», які знаходяться в селах Івано-Франківського району – Маняві, Старуні та Жураках. Місцями сили вважаються місцини з сильною енергетикою, що впливають на людину та її внутрішній світ. Зважаючи на визначений реченець, у ході екскурсії вдалося побувати, зокрема, на Манявському водоспаді – одному з найвищих в Українських Карпатах (висота падіння води близько 20 м), який є гідрологічною пам’яткою природи загальнодержавного значення, у Манявському скиті – Хресто-Воздвиженському чоловічому монастирі ПЦУ, «Українському Афоні», заснованому 1611 р., а також у паломницькому центрі підпільного єпископа УГКЦ, блаженного Католицької церкви Симеона Лукача в с. Старуня, відкритому 2020 р. Захід відбувся з нагоди Всесвітнього дня туризму, Всеукраїнських днів дошкілля, працівників освіти та юриста з дотриманням відповідних санітарно-гігієнічних норм та вимог воєнного стану. Учасники мандрівки висловлюють щиру подяку профкомові первинної профспілкової організації працівників Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника за надану можливість реалізувати поїздку.

Підготував голова профбюро працівників коледжу Богдан Максимець