Студентський проєкт «Дозвілля та спорт»

В рамках проведення підсумкового контролю знань студенти спеціальності «Прикладна математика» під керівництвом викладача циклової комісії загальної підготовки, доцентки кафедри іноземних мов Нич Оксани Богданівни на практичному занятті з англійської мови  представили проєкти-презентації на тему «Дозвілля та Спорт». Студенти із захопленням переглядали роботи своїх одногрупників та знайомилися з їх спортивними досягненнями. Завдяки цій інформації студенти більше дізналися про захоплення одногрупників, поділилися досвідом, розповіли про поразки та випробування на шляху до перемоги. Приємно відзначити, що наші студенти не тільки наполегливо навчаються, але також вміють проводити вільний час з користю.