День Європи в Україні

Щорічно, 18 травня, українці відзначають День Європи в Україні. Свято, яке символізує єдність спільних цінностей та спільної історії всіх націй континенту. Цього дня традиційно відбувається багато різноманітних тематичних заходів. Тому і у нашому коледжі, до тижня циклової комісії гуманітарної та соціально-економічної підготовки, було також проведено англомовний квест ” Україна – це Європа “! Захід було організовано викладачем англійської мови – Суковатою Д.І. та студентами групи Пм-22 для студентів 3 курсів відділень “Право ” та “Прикладна математика”. Студенти мали можливість проявити свої знання, активність та спритність!

Також, до святкування приєднались студенти групи До-12 відділення “Дошкільної освіти ” . Під керівництвом викладачів Суковатої Д.І та Терновської І.І. було проведено танцювальну руханку!