СПОРТИВНО-ОЗДОРОВЧИЙ ЗАХІД – «SUP» «Лови хвилю своєї мрії»

15 травня на міському озері Івано-Франківська в рамках тижня циклової комісії гуманітарної та соціально-економічної підготовки студенти Івано-Франківського коледжу ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» мали змогу освоїти новий вид спорту, який тільки набирає обертів популярності на Україні – «Stand Up Paddle» (з англійської «веслування стоячи»). Учасники заходу, а саме студенти І, ІІ курсів спеціальностей «Прикладна математика» та «Дошкільна освіта» навчилися не тільки стояти на SUP- борді різної форми і конструкції, а й активно рухатися по воді. Також усім бажаючим випала нагода порівнятися силами з переможцями та призерами чемпіонатів України, зокрема викладачем коледжу та водночас організатором спортивно-оздоровчого заходу Сергієм Николайчуком, який запропонував дебютантам позмагатися у фановому запливі між собою на «TANDEM» й «DRAGON». На озері панувала справжня атмосфера боротьби, студенти охопленні азартом наполегливо змагалися за позиції лідера. Після завершення спортивного дійства учасників переповнювали позитивні емоції та невгамовне бажання продовжувати займатися даним видом спорту.

Окрема подяка приватній школі «SUP», яка забезпечила всім необхідним обладнанням для проведення чудового заходу.