СПОРТИВНО-ТАНЦЮВАЛЬНА РУХАНКА ДО ДНЯ ЄВРОПИ

«Просто танцюй і своїм тілом малюй….»

Вже традиційно, четвертий рік поспіль, студенти Івано-Франківського коледжу ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» взяли участь у спортивно-танцювальній руханці до Дня Європи. Захід проводився 15 травня викладачами фізичної культури в рамках тижня циклової комісії гуманітарної та соціально-економічної підготовки. Учасники активно та із задоволенням відтворювали рухи в ритмі спортивного танцю за керівником фізичного виховання Оленою Йосипівною Мельник. Прекрасний музичний акомпанемент, різноманітні танцювальні комбінації, сприятливі погодні умови забезпечили безліч позитивних емоцій та привернули увагу перехожих до дійства. Саме такий захід закликає до масової рухової активності й демонструє, що студенти коледжу дбають про своє здоров’я!