ЕКОНОМІЧНИЙ ТУРНІР

В рамках проведення методичного тижня циклової комісії гуманітарної та соціально-економічної підготовки 14 травня 2019 року в Івано-Франківському коледжі ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» було проведено Економічний турнір. Активно готувалися до турніру студенти всіх спеціальностей коледжу, було сформовано команди учасників: «ВВС++» (ПМ-21), «Боги Юриспруденції» (ПР-12), «Корпорація Успіху» (ПО-21), «Біткоїни» (ДО-23).

Ініціаторами та активними організаторами заходу стали студенти групи ПМ-22 спеціальності «Прикладна математика». Інтелектуальна гра проводилася в п’ять етапів: «Представлення команд», «Домашнє завдання», «Фінансовий кросворд», «Грошова одиниця України», «Творчий економіст». Під час турніру всі учасники презентували свої команди, приймали активну участь в обговоренні дискусійних питань, проявили оригінальні акторські здібності та таланти.

Об’єктивність гри аналізували члени журі: Гой Наталія Василівна, Ковбас Людмила Петрівна, Ликтей Людмила Миколаївна. Журі визначило, що в запеклій боротьбі найактивнішою, найспритнішою, найкреативнішою стала команда «ВВС++» (ПМ-22); II місце посіла команда «Біткоїни»(ДО-23), III місце – «Корпорація Успіху»(ПО-21), IV місце – «Боги Юриспруденції»(ПР-12).

Важливо те, що організатори й учасники отримали масу позитивних емоцій не тільки від проведення, але й від теплої, дружньої атмосфери, що панувала під час заходу.