Економічний брейн-ринг

13 травня в Івано-Франківському коледжі в рамках проведення методичного тижня циклової комісії гуманітарної та соціально-економічної підготовки відбувся Економічний брейн-ринг між студентами ІІ курсу спеціальності «Прикладна математика». Ініціатором та активним організатором заходу став студент групи ПМ-22 Мельник Іван.

Гра складалася з двох етапів, під час яких учасники відповідали на цікаві економічні запитання, що вимагали зосередженості та швидкої реакції команд, обізнаності в економічній проблематиці. Переможцем брейн-рингу стала команда «Летючий голландець». Цікаво й емоційно напружено відбувався брейн-ринг, зокрема дуже гострою стала фінальна гра команд. Економічна гра, яка стала цікавим пізнавальним заняттям з дисципліни «Економічна теорія», принесла масу задоволення не тільки учасникам, але й глядачам-уболівальникам.