План заходів методичного тижня циклової комісії гуманітарної та соціально-економічної підготовки

з 13.05.2019 р. по 17.05.2019 р.

Назва заходу Термін проведення Учасники Відповідальні
Робота зі студентами
1. Економічний брейн-ринг 13.05 Студенти спеціальності «Прикладна математика» Гой Н.В.Копцюх Н.І.
2. Спортивно-оздоровчий захід «Лови хвилю своєї мрії» 13.05 Студенти спеціальностей «Прикладна математика» та «Дошкільна освіта» Мельник О.Й., Николайчук С.М.
3. Економічний турнір 14.05 Студенти коледжу Гой Н.В.Копцюх Н.І.

4. Семінар-тренінг «Як орієнтуватися в сучасному інформаційному просторі?» 14.05 Студенти коледжу Надурак Н. М.
5. Відкрите заняття на тему: «Державні символи України» 15.05 Студенти спеціальності «Дошкільна освіта» Гаргат-Українчук О.М.
6. Європейська спортивно-танцювальна руханка 15.05 Студенти спеціальності «Початкова освіта» Мельник О.Й., Николайчук С.М.
7. Англомовний квест «Україна – це Європа» 16.05 Студенти спеціальності «Прикладна математика» Суковата Д.І.
8. Танцювальний флешмоб  «Європа та Україна! Разом ми – родина» 17.05 Студенти спеціальності «Дошкільна освіта» Суковата Д.І.
9. Фінансова гра-тренінг «Серце бажань» 17.05 Студенти спеціальності «Початкова освіта» Гой Н.В.
10. Тиждень фінансової грамотності в початковій школі 13.05.-17.05 Студенти спеціальності «Початкова освіта» Чупровська М.Я.Гой Н.В.

Робота з викладачами циклової комісії
11. Підсумкове засідання циклової комісії 17.05 Викладачі циклової комісії

Голова циклової комісії гуманітарної

та соціально-економічної підготовки                                     Гой Н.В.